top of page

Karriere

Wir suchen neue Kollegen und Kolleginnen für unser Team. Machen Ihnen Buchhaltung und Steuern Spaß? Sorgfalt, Konsequenz und Geduld sind für Sie charakteristisch und Sie sind in der Lage, langfristige Kontakte zu knüpfen?  Dann schauen Sie auf unsere aktuellen Jobangebote und falls Sie Interesse haben, schicken Sie uns Ihren Lebenslauf sowie ein Motivationsschreiben. 

Wir nehmen in unser familiäres Team sowohl erfahrene Profis als auch komplette Neulinge im Fach auf. Wir bieten auch Absolventen von Mittel- und Hochschulen Jobchancen. Bei Harnol & Partners achten wir auf hohe Standards und wir bauen auf unser Complience Programm. Deshalb haben wir Richtlinien aufgestellt und wir schulen unsere Mitarbeiter entsprechend. Wir bringen Ihnen alles bei, was Sie bisher noch nicht kannten. 

  • FINANČNÍ ÚČETNÍ
    Co vás čeká Samostatné vedení účetnictví přiděleným klientům, zpracování daňových přiznání, tvorba reportů, spolupráce na zefektivnění procesů, účetní a daňové poradenství, spolupráce na auditech. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít SŠ nebo VŠ alespoň základní znalost účetnictví a daní (DPH, DPPO) pečlivost, samostatnost, komunikativnost znalost MS Office (zejména Excel) Výhodou bude, pokud komunikujete v cizím jazyce (angličtina, polština, němčina) budete přicházet s nápady na zlepšení procesů, mít proaktivní přístup máte praxi s vedením účetnictví máte zkušenost s Helios Orange nebo se systémem SAP Co vám můžeme nabídnout práci na plný úvazek, příp. zkrácený úvazek / brigádu pro studenty VŠ úvodní zaškolení a pravidelná školení zaměstnanecké benefity a firemní akce možnost profesního růstu mladý přátelský kolektiv místo pracoviště: Praha 4 Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis.
  • MZDOVÁ ÚČETNÍ -  SK LEGISLATIVA
    Co vás čeká práce v kanceláři zadávání dat do mzdového softwaru komunikace s kolegy a klienty zpracování mezd dle slovenské legislativy vystavování potvrzení a archivace dokumentů, příp. další administrativní činnosti. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít ukončené středoškolské vzdělání zájem o oblast mezd, personalistiky a daní pečlivost, komunikativnost, smysl pro detail uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel) plynulou slovenštinu Výhodou bude, pokud máte již předchozí zkušenosti se zpracováním mezd dle české nebo slovenské legislativy budete přicházet s nápady na zlepšení procesů, mít proaktivní přístup umíte a nebojíte se komunikovat v cizích jazycích Co vám můžeme nabídnout zajímavou práci, kde se naučíte mnoho nového úvodní zaškolení a pravidelná interní a externí školení možnost profesního růstu zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, Multisport) a firemní akce pružnou pracovní dobu mladý přátelský kolektiv, kde nám záleží na vztazích s klienty i uvnitř firmy místo pracoviště: Praha 4, Lhotka; pracovní cesty na Slovensko Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis.
  • ASISTENTKA MZDOVÉ ÚČETNÍ - CZ LEGISLATIVA
    Co vás čeká práce v kanceláři zadávání dat do mzdového softwaru komunikace s kolegy a klienty plnění přidělených úkolů v rámci vedení mezd pro klienty, spolupráce na zpracování mezd, tvorba reportů, spolupráce na zefektivnění procesů vystavování potvrzení a archivace dokumentů, příp. další administrativní činnosti. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít ukončené středoškolské vzdělání zájem o oblast mezd, personalistiky a daní pečlivost, komunikativnost, smysl pro detail uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel) Výhodou bude, pokud máte již předchozí zkušenosti se zpracováním mezd dle české legislativy budete přicházet s nápady na zlepšení procesů, mít proaktivní přístup umíte a nebojíte se komunikovat v cizích jazycích Co vám můžeme nabídnout dlouhodobou brigádu úvazek dle Vašich časových možností úvodní zaškolení a pravidelná interní a externí školení možnost profesního růstu zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport) a firemní akce mladý přátelský kolektiv, kde nám záleží na vztazích s klienty i uvnitř firmy místo pracoviště: Praha 4, Lhotka Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis.
bottom of page